En alacak sigortasi Sırları

​Faaliyetlerinizi lüzum millî gerek uluslararası piyasalarda tevsi etmek yahut kilit mali alıcı hesaplarınızı mukayyet olmak arzusunda olun.

İş güvencesi sunar. Alacak sigortası, önemsiz ölçekli şirketler açısından son mesabe ezintilı olabilecek ödenmeyen faturalara karşı hizmetinizi korur. Müşterileriniz ödeme yapmadığında, şirketinizin bunu telafi edecek sermayesi ya da kaynakları olmayabilir.

Bu “made by Coface" (Coface’a özel) dulda, çelimlü bir önleme sistemine dayanmaktadır; uzmanlarımız şirketlerin mali güçlükleü analiz geçirmek ve ödeme gecikmelerini öngörmek midein dünyanın dört bir birlikte çaldatmaışmaktadır.

Kapsamlı bilgimiz ve erişimimiz, alacak yönetiminize destek ve güç verecektir. Şirketiniz için hakikat kararları alabilmeniz amacı ile size en yeğin detayları temin ederiz.

Euler Hermes’in alacak tahsilatı mevzusundaki yetkinliği ve ihtimam ağı avantajlar esenlar. Sigortalanmış faturalar çok daha bol bir akçe dürüstışı katkısızlar.

İş birliği kapsamında Tüpraş'ın 2,2 milyar lira cirosu, Euler Hermes'in dünya devlerine ihtimam verdiği Cihan Izlenceı (World Agency) kapsamındaki özel koşullu poliçe ile sigortalanacak.

"Türkiye'de örneğine azca rastlanan bu iş birliğimiz yardımıyla, küresel liderliğimizin ve zahmetlilü lokal uzmanlığımızın getirdiği faydaları sunarak Tüpraş'ın ticari alacaklarını olası risklere karşı koruyarak, teamüllerini elan emniyetli ve istikrarlı bir şekilde büyütmelerini katkısızlayacağız."

Müşterileriyle münhal hesap çkırmızıışan her şirket, ticari alacak sigortasından faydalanabilir. Euler Hermes’in ufak tefek ve orantı ölçekli şirketlerin cihetı saf çok uluslu şirketlerin bile aralarında mevzi aldığı farklı bügebekteki şirketlerden oluşan geniş bir müşteri portföyü vardır.

TradeLiner kendisini, kârletmenizdeki gelişmelere proaktif bir şekilde adapte fiyat Beklenmedik ivedi bir ısmarlamai teslim etmeniz gerekiyor ve kızılıcı güvenceı için başvuru yapacak zaman mı nanay?Geçkine dcivarük  tuzakıcı güvenceı vererek sizi destekliyoruz.

4 bilyon euro, alışveriş oranının ise yüzde 34 olduğunu söyledi. Paola Carrozza, “Grubun mecmu gelirinde nema yakalamasında önemli gösteriş oynayan ülkeler ortada Türkiye bile bulunuyor” dedi.

Euler Hermes’in 50’yi aşkın ülkedeki varlığının huzurı dizi, şirket dışı avukatlar ve farklı coğrafyalardaki tahsilat uzmanları ile şeriklik anlayışı karınin çaldatmaışmakta ve cihan çapında 130’u çok ülkede tahsilat hizmetleri sunmaktadır.

 Alacak sigortası size toptan yetkinlikler sunar. Riziko antalya escort uzmanlarımız ve ekonomistlerimiz 50’yi fazla ülkede etkinlik göstermektedir. Bu yaygın kuruluşlanma, operasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz bölgelere benzeyen olmamıza olanak vermektedir.

Euler Hermes Türkiye Genel Yönetenü Özlem Özüner mevzuyla dayalı olarak şunları söyledi: “Alacak sigortası, Türkiye için yeni bir ürün. Euler Hermes Türkiye olarak bu alanda öncü bir rol üstlenmemizin cenahı esna, ürünün Türkiye pazarında bilinirliğinin artmasına da öncülük ediyoruz.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Genel Müdürü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi sinein yapıcı düşündüklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *